KONST / Litografier / Färglitografi 16186152
nr 1618 6152
Lennart Roupe
(f. 1918), Sverige
Signerad, daterad -53. Färglitografi, bildmått: 59x26 cm, yttermått inklusive ram: 86x37 cm
Lennart Roupe, svensk målare, tecknare och grafiker född 1918.
Utrop:
600 kr
måndag 6 maj 2024
kl 20:40:08
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.000 kr
Göteborg 1.000 kr
Helsingfors 1.000 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Lennart Roupe
Läs mer om Lennart Roupe